infolinia
czynna
801 000 277

Zasady korzystania z serwisu

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej www.swisslab.pl.

  • Prosimy o zapoznanie się z ofertą dostępnych badań diagnostycznych.
  • Po wybraniu badania lub pakietu badań należy wybrać placówkę, w której chcą Państwo wykonać badanie. Prosimy również o zapoznanie się ze sposobem przygotowania do pobrania materiału badanego oraz czasem oczekiwania na wynik.
  • Po wybraniu badania i placówki należy dokonać opłaty. Zakup może się odbyć bez rejestracji jako zakup jednorazowy lub po dokonaniu rejestracji. W formularzu rejestracyjnym należy podać dane kontaktowe: imię i nazwisko, telefon kontaktowy, adres e-mail, PESEL (dane będą potwierdzane poprzez przedstawienie dokumentu tożsamości w placówce, w której będą wykonywane badania). Podanie danych osobowych jest konieczne do świadczenia usług.
  • Po otrzymaniu potwierdzenia płatności należy wydrukować dokument potwierdzający opłacenie badania (voucher) i razem z nim odwiedzić wybrane laboratorium, oddać materiał do badania.
  • Wyniki badań można odebrać online bez wychodzenia z domu lub osobiście w wybranej placówce.

Uwaga: Informacje zawarte na stronie internetowej Swisslab nie mają na celu zastępowania konsultacji z lekarzem, nie są też poradą medyczną. Swisslab zawiera wyłącznie treści informacyjne.

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję