infolinia
czynna
801 000 277

Polityka prywatności

Swisslab przykłada szczególną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich klientów, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych, chroni je i zabezpiecza przed dostępem osób nieupoważnionych.

Dane kontaktowe podane w formularzu rejestracyjnym (m.in. imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy, adres e-mail, PESEL) są konieczne do świadczenia usług i będą potwierdzane poprzez przedstawienie dokumentu tożsamości w wybranej do wykonania badań placówce.

Informacje kontaktowe zawarte w formularzu rejestracyjnym wykorzystywane są wyłącznie do celów medycznych oraz do kontaktowania się z Klientem, np. w ramach obsługi Klienta.

Dane osobowe przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z prowadzeniem działalności usługowej serwisu. Również wyniki badań są chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych.

Swisslab zapewnia użytkownikom serwisu prawo wglądu do własnych danych, prawo aktualizacji danych.

Swisslab nie udostępnia danych osobowych innym podmiotom niż ustawowo uprawnione. Swisslab nie sprzedaje, nie udostępnia danych oraz nie wymienia się nimi z żadnymi innymi firmami ani organizacjami.

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję