infolinia
czynna
801 000 277

Najczęściej zadawane pytania


1. Czy mogę wykupić badania dla bliskiej osoby, czy tylko mogę kupić badania dla siebie?

Badania można również kupić dla osoby bliskiej. W tym celu podczas rejestracji należy wpisać swój login i hasło oraz adres e-mail. W pola imię, nazwisko, adres, PESEL i telefon należy wpisać dane osoby bliskiej

2. Wykupiłam badania krwi, jak mam się do nich przygotować?

Na pobranie krwi do badań analitycznych należy zgłosić się w godzinach porannych (7-10) na czczo. W dniu poprzedzającym badanie nie należy spożywać alkoholu. Na pobranie krwi nie należy się zgłaszać w czasie miesiączki.

Według wskazań lekarskich niektóre badania mogą być wykonywane po posiłku i po przyjętych lekach.

3. Jak mam pobrać mocz na badanie ogólne?

Na badanie ogólne należy pobrać pierwszy poranny mocz. Przed pobraniem należy dokładnie umyć wodą i mydłem ręce i okolice narządów moczowo-płciowych. Pierwszą porcję moczu należy oddać do toalety, kolejną porcję moczu z tzw. środkowego strumienia oddać do specjalnego pojemnika*, końcową porcję moczu oddać do toalety. Pojemnik należy podpisać (imię, nazwisko, data urodzenia).

* Pojemnik do badania ogólnego moczu można zakupić w aptece; na życzenie wysyłamy pojemnik pod wskazany w zamówieniu adres.

4. Co zrobić, jeśli nie dostałem faktury?

Jeżeli nie dostałeś faktury, a chcesz ją otrzymać, to wyślij do nas e-mail.

5. Co zrobić, jeśli na fakturze pojawiły się błędne dane?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami wystawiona faktura VAT nie może być modyfikowana. W przypadku drobnej pomyłki, np. jedna litera w nazwie, mały błąd w adresie, można wystawić notę korygującą. Wystawia ją Klient i przesyła pocztą wraz z kopią do SwissLab na adres: 
SwissLab Sp. z o.o.
ul. Śmiała 30
01-523 Warszawa z dopiskiem „Nota korygująca”.

6. Co zrobić, gdy chcę usunąć z serwisu swisslab.pl moje konto użytkownika?

Aby usunąć z serwisu swisslab.pl konto użytkownika, należy wysłać prośbę o usunięcie konta na adres mailowy: info@swisslab.pl i poczekać na informację zwrotną. Nasza obsługa skontaktuje się tak szybko, jak będzie to możliwe.

 

Ta strona korzysta z plików cookies. Sprawdź naszą politykę prywatności żeby dowiedzieć się więcej.

Akceptuję